-Hogwarts-

Hogwarts'ın gizemli kapıları ardındaki sihirli dünyaya hoşgeldiniz...
 
AnasayfaPortalAramaKayıt OlGiriş yap

 

 Brenda Julia M. Panarello'nun Ofisi

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Brenda Julia M. Panarello
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı&Cadı Gündemi Editörü
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı&Cadı Gündemi Editörü
Brenda Julia M. Panarello

Kadın Mesaj Sayısı : 26
Yaş : 26
Savaş Tarafı : /...Death Eaters...\
Aile : Panarello
Rp Sevgilisi : Y.O.K!!
Kayıt tarihi : 23/02/08

Character sheet
Büyü Gücü:
Brenda Julia M. Panarello'nun Ofisi Left_bar_bleue85/100Brenda Julia M. Panarello'nun Ofisi Empty_bar_bleue  (85/100)
Özel Yetenek:

Brenda Julia M. Panarello'nun Ofisi Empty
MesajKonu: Brenda Julia M. Panarello'nun Ofisi   Brenda Julia M. Panarello'nun Ofisi Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 12:42 pm

BETİMLEME:
Oda normalde karanlıktır ve odada bulunan tek ışık kaynağı olan Brenda^nın masasındaki lâmba ile aydınlanır. Odada Brenda^nın çalışma masası bulunmaktadır. Ayrıca büyükçe bir kitaplık yer kaplar. Kitaplıkta sadece Uluslararası Sihirsel İşbirliği üzerine yazılmış kitaplar bulunmaktadır. Dosyalar için ayrı bir dolap kullanılmaktadır. Bu dolap çalışma masasının hemen yanında bulunmaktadır. İçinde bulunan dosyalar geçmiş yıllardan şimdiye kadar uzanan zaman aralığında uygulanmış Sihirsel İşbirliği yasalar bulunmaktadır. Bununla birlikte Büyücü Akademilerinin arasındaki Sihirsel İşbirliği^ni sağlayan kurallardan oluşan dosyalarda bu dolapta yer almaktadır.


Odada bulunan masanın üzerinde her zaman en az bir dosya açık ve karıştırılmış şekilde unutulur. Brenda masayı sürekli toplamaya çalışssa da yine masa dağılır. Duvarlarda antika portreler bulunur.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Brenda Julia M. Panarello
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı&Cadı Gündemi Editörü
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı&Cadı Gündemi Editörü
Brenda Julia M. Panarello

Kadın Mesaj Sayısı : 26
Yaş : 26
Savaş Tarafı : /...Death Eaters...\
Aile : Panarello
Rp Sevgilisi : Y.O.K!!
Kayıt tarihi : 23/02/08

Character sheet
Büyü Gücü:
Brenda Julia M. Panarello'nun Ofisi Left_bar_bleue85/100Brenda Julia M. Panarello'nun Ofisi Empty_bar_bleue  (85/100)
Özel Yetenek:

Brenda Julia M. Panarello'nun Ofisi Empty
MesajKonu: Geri: Brenda Julia M. Panarello'nun Ofisi   Brenda Julia M. Panarello'nun Ofisi Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 12:49 pm

Kordidor...

Brenda, her zamanki şıklığı ile insanı büyülüyordu.Giymekten hiç vazgeçemediği siyah mini eteği, beyaz dik yakalı gömleği, siyah ceketi, bağlanmamış siyah kıravatı büyük bir şıklıkla üzerinde duruyordu.Attığı her adımda 'tak' sesini çıkartan siyah topuklu ayakkabıları onu olduğundan yeterince uzun gösteriyordu.

Koridor derin bir sessizliğe gömülmüş gibiydi; etrafa yankı yapan 'tak' sesleri dışında... Bu sessizlik uzun sürdü ve bir telefon sesiyle bozuldu.Konuşan Bayan Flames'ti.Brenda'nın en sadık yardımcısı Bayan Flames.Bulanık olması yüzünden Brenda'dan çok çekmişti.Ama bunlara katlanmayı da bilmişti.İşte Bayan Flames; Brenda'nın gözünde, bu sabrı ve üstün zekası ile bulanık olmayı hiç haketmeyen biriydi.

Ofis...

Brenda elinde taşıdığı dosyasıyla ofisinin kapısının tokmağını hafifçe çevirdi. Bir 'çıt' sesinin ardından kapı açıldı.Brenda direk çalışma masasına yöneldi.Elindeki dosyayı masaya bırakıp dosyaların bulunduğu normal boyuttaki dolaptan 2 adet dosya çıkarttı.Hemen içlerini karıştırıp bir belge arandı.Bulamayınca dosyaları dolaba tıkıp, çalışma masasının çekmecelerini açıp kapamaya başladı.Birinci çekmecede aradığını bulamadı, ikinci çekmeceyi istekle karıştırmadı.Tam vazgeçecekken üçüncü çekmeceden çıkan dosya Brenda'nın keyfini yerine getirdi.Dosyayı masanın üzerine koydu.Hemen sandalyesini çekip oturdu.Dosyayı açtı ve içinden bir belge çıkarttı.Bu; çalıştığı Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi'ne ait bir rapordu.Kendisi, yapacağı bir toplantıda sunacağı için hazırlamıştı bunu.Hemen bir göz gezdirdi ve ayaklandı.Asasını çıkartıp sihirli sözcükler mırıldandı.Aynı anda boş olan odada 8 kişilik bir toplantı masası belirdi.Tekrar sihirli sözcükler mırıldandı ve o zamanda her sandalyenin karşısında bir dosya belirdi.

1 Saat Sonra...

Brenda toplantıda sunacağı raporu erkenden hazır etmişti.Toplantıya Sihir Bakanı'nın da katılacak olması Brenda'yı daha da heyecanlandırıyordu.Bir süre sonra kapı tıklandı ve insanlar birer ikişer içeriye girdiler.Toplantıya gelecek olan kişiler tamamlanınca Brenda raporunu hemen Sihir Bakanı'na sundu.

^Azkaban'dan Tehlikeli Kaçış^

Azkaban'dan bir hafta önce kaçan Julia Hamilton, dün saat 23:14 sularında Londra'nın biraz dışında bulunan eski evinin yakınlarında görüldü.Ruh Emiciler'in kendisine yaklaşmış olduğunu anlayan Hamilton, oradan cisimlendi.Takip sürerken; terkedilmiş, gözlerden ırak bir kasabanın sakini olan Caroline Allén'ın küçük kızı Candy Allén'ın kayıp olduğu haberi geldi.Tarife göre sarı saçlı, siyah gözlü, yaşına göre uzun boylu ve zayıf bir kız olan Candy, Julia Hamilton'ın eski evinin yakınlarında görüldü.Ailenin Julia Hamilton ile bir tanışmışlığı veya kan bağı bulunmaması aklı biraz karıştırıyor.Ayrıca Azkaban'dan iki gün önce kaçan Matthews Flames'in Julia Hamilton ile ilişkisi olduğu bilinmekteydi.Ve ikisinin birlikte çalıştığı düşünülmektedir.Hedefleri Büyücülük Okulları.Bu nedenle Azkaban'da güvenlik son safhada sürüyor.Büyücü Okullarına gönderilecek olan Ruh Emiciler hazır durumdalar.Kalan son iş ise bu tehlikeli durumun Büyücülük Okullarına bildirilmesi.Bu görevi İngiltere Sihir Bakanlığına atanan Uluslararası Sihirsel İşbirliği Başkanı Prof. Dakota Rose almıştır.Kendisi ayrıca Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na Aritmansi Profesörü olarak atanmıştır.


***


^Brenda Julia M. Panorello'a Göre Son Durum^

Azkaban'da güvenlik son safhada sürüyor.Ruh Emiciler çoğaltıldı.Her taraftalar..Azkaban'dan kaçan suçluların yakalanması için elimizden geleni yapmaktayız.Yakalanmaları yakındır.Ama onlar yakalanana kadar güvenliğimizi artırmalıyız.Her an her yerde olabilirler.Şuan saklanmaktalar.Ve güç toplamaya çalışıyorlar.Biz ise hemen taarruza geçmeliyiz ki güç toplayamasınlar.Yakında yakalanacaklarını tahmin ediyor ve umuyoruz.


***

^Büyücü Okullarına Gönderilecek Olan Raporlar^

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu,

Son bir haftadır Azkaban'daki suçluların birkaç tanesinin kaçmasıyla sonuçlanan güvenlik sorunu tarafımca emniyet altına alınmaktadır.Azkaban'da güvenlik son safhada sürmektedir.Diğer suçluların Azkaban'dan kaçma eğilimlerinin yıkılması amaçlı Ruh Emiciler çoğaltılmış bulunmaktadır.Suçlular her an her yerde olabilirler.Bu nedenle Büyücülük Akademilerindeki öğrencilere bir zarar gelmemesi için okulların güvenliklerini en küçük ayrıntıya kadar sağlamak yükümlülüğündeyim.Her Büyücü Akademisine belirli sayıda ruh emici gönderimini yapmaktayım.Güvenliğinizi geliştirmek için belirli kurallar belirtmek istiyorum.Bu kurallar sayesinde tehlikeli dönemi rahatlıkla atlatabiliriz.

Kurallar:
1.Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff ve Slytherin binalarının ortak salonlarına geliş saatleri akşam yemeği zamanı bittikten 15 dakika sonra bitecektir.
2.Bina sorumluları ve sınıf başkanları diğer öğrencileri yönlendirecektir.
3.Okul bahçesine çıkışlar suçlular yakalanana kadar kapalı olacaktır.
4.Ruh Emiciler suçluların okul binasına girebileceği tüm yerlerde bulunacaktır.
5.Binalar arası Quidditch maçları suçlular yakalanana kadar yapılmayacaktır.
6.Her an her şeye hazırlıklı olmak için Gryffindor binasının en cesur, Raveclaw binasının en zeki, Hufflepuff binasının en adaletli ve Slytherin binasının en kurnaz öğrencileri seçilip; diğer öğrencilere endişelenmemeleri için bir konuşma yapacaklar.

Kuralları belirtmiş durumdayım.Bu kurallar okulunuzdaki tüm insanların güvenliği için önemlidir.Kurallara uymanız zorunlu değildir ama uygulanmasını istirham ediyorum.

Saygılarımla...
Brenda Julia M. Panarello

İngiltere Sihir Bakanlığı
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Başkanı


***

Beauxbatons Sihir Akademisi,
Son bir haftadır Azkaban'daki suçluların birkaç tanesinin kaçmasıyla sonuçlanan güvenlik sorunu tarafımca emniyet altına alınmaktadır.Azkaban'da güvenlik son safhada sürmektedir.Diğer suçluların Azkaban'dan kaçma eğilimlerinin yıkılması amaçlı Ruh Emiciler çoğaltılmış bulunmaktadır.Suçlular her an her yerde olabilirler.Bu nedenle Büyücülük Akademilerindeki öğrencilere bir zarar gelmemesi için okulların güvenliklerini en küçük ayrıntıya kadar sağlamak yükümlülüğündeyim.Her Büyücü Akademisine belirli sayıda ruh emici gönderimini yapmaktayım.Güvenliğinizi geliştirmek için elimden geleni yapmaktayım.

Saygılarımla...
Brenda Julia M. Panorello
İngiltere Sihir Bakanlığı
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Başkanı


***

Durmstrang Enstitüsü,
Son bir haftadır Azkaban'daki suçluların birkaç tanesinin kaçmasıyla sonuçlanan güvenlik sorunu tarafımca emniyet altına alınmaktadır.Azkaban'da güvenlik son safhada sürmektedir.Diğer suçluların Azkaban'dan kaçma eğilimlerinin yıkılması amaçlı Ruh Emiciler çoğaltılmış bulunmaktadır.Suçlular her an her yerde olabilirler.Bu nedenle Büyücülük Akademilerindeki öğrencilere bir zarar gelmemesi için okulların güvenliklerini en küçük ayrıntıya kadar sağlamak yükümlülüğündeyim. Her Büyücü Akademisine belirli sayıda ruh emici gönderimini yapmaktayım.
Saygılarımla...
Brenda Julia M. Panorello
İngiltere Sihir Bakanlığı
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Başkanı
Rapor Sunum Sonrası...

Brenda raporunu sunduktan hemen sonra Azkaban'dan kaçış konusu tartışıldı. Sihir Bakanı, Brenda'nın sunmuş olduğu raporun bir kopyası olan hemen önünde bulunan dosyayı derin bir incelemeye aldı.Rapor hakkındaki düşüncelerini sonra belirteceğini söyleyerek oradan ayrıldı.Birer ikişer toplantı üyeleri de oradan ayrıldı.Herkes gidince Brenda kendini koltuğuna atıp derin ve uzun bir nefes aldı.Bu zorlu işi de başarmak için çok uğraşmıştı.Emeğinin karşılığını alma umuduyla çalışmasına tekrar koyuldu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Brenda Julia M. Panarello'nun Ofisi
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
-Hogwarts- :: BAKANLIK :: Kat 5: Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi-
Buraya geçin: