-Hogwarts-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-Hogwarts-

Hogwarts'ın gizemli kapıları ardındaki sihirli dünyaya hoşgeldiniz...

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurallar!

YazarMesaj
Janice Dylan Lovett
Bitki Bilim Profesörü
Bitki Bilim Profesörü
Janice Dylan Lovett

Kadın Mesaj Sayısı : 6
Savaş Tarafı : Death Eaters
Aile : Lovett

Character sheet
Büyü Gücü:
Kurallar! Left_bar_bleue80/100Kurallar! Empty_bar_bleue  (80/100)
Özel Yetenek:

Kurallar! Empty
MesajKonu: Kurallar!   Kurallar! Icon_minitimePtsi Mart 03, 2008 7:36 pm

Her yerde olduğu gibi burada da bazı kurallarımız var. Uyulması gereken kurallar... Dersime katılacak her bir öğrencinin bu kurallara itinayla uyması gerekmektedir. Aksi takdirde gerekenin yapılacağından şüpheniz olmasın.

1. Rp'lerinize sitenin her başlığında olduğu gibi burada da dikkat etmeniz gerekiyor:
a) Uzunluğu 7 satırdan (alıntılar hariç ! ) az olmaması gerekmektedir.Bu şekildeki rp'lerin düzeltilmesi yolunda uyarı alacaksınız.
b) İmla ve noktalamalara dikkat edilecek ! Bu gerçekten önemli arkadaşlar düzeltme yaparım; söylemedi demeyin.
c) Mantık hataları. Bu en önemli kuralım ! Rp'leriniz de mantık hatası görmek istemiyorum!

2. Derse kayıt olduysanız, derslere mutlaka katılmalısınız. Ortalamalarınızı ödevlerin yanı sıra derse katılımınız doğrultusunda vereceğim.

3. Ödevler verdiğim günden 1 hafta sonra elimde olmalı. Bunları da eksiksiz istiyorum. Ayrıca vikipedia 'dan bulup bulup kopyala yapıştır olmasın; anlarım. Dersi anlatamadan hepsini okuyorum. Özgün ödevler bekliyorum her birinizden.

Şimdilik bu kadar...

Kurallar!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurallar
» Kurallar!!!
» (<Kurallar>)
» Kurallar
» Kurallar !!