-Hogwarts-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-Hogwarts-

Hogwarts'ın gizemli kapıları ardındaki sihirli dünyaya hoşgeldiniz...

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥°

2 posters
YazarMesaj
Samara Yoko Dark
Eski Yazılar Profesörü&Dükkan Sahibi
Samara Yoko Dark

Kadın Mesaj Sayısı : 636
Savaş Tarafı : º°ºDeath Eatersº°º
Aile : Hytorent
Rp Sevgilisi : ♥ Magnus Arthur Johnson ♥

Character sheet
Büyü Gücü:
ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Left_bar_bleue90/100ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Empty_bar_bleue  (90/100)
Özel Yetenek:

ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Empty
MesajKonu: ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥°   ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 5:01 pm

Nicole hızla kendisini dışarıya atıp o boğucu Hogwarts ortamından uzaklaşmaya çalışıyordu.İşlerden sıyışmak değildi asıl amacı ama yine de hayat ona artık tek bir günlük gibi geliyordu.Tüm herşeyden sıyrılıp binadan hiç dönmeyecekmişcesine çıktı ve göl kenarında buldu kendisini.Göle doğru yaklaşıp kıyıya yavaşça çömeldi.Baharın gelişiyle açan çiçekleri ve yemyeşil çimleri seyretmeye başladı.

-Keşke hala öğrenci olsaydım.Hiç büyümeseydim,ya da profesör olmasaydım.Yaşamk ölmek gibi adeta...

dedi.Sonra gözlerini kapatıp yeşil çimenlerin üstüne uzandı.Ellerini başının arkasına koyup gökyüzünü izlemeye koyuldu.Kuşların ötüşmeleriyle hayatı buluyordu.Gözlerini sıkıca kapatıp

-Bir kuş olmayı diliyorum...Minik kanatlı ama bir o kadarda sinsi bir kuş.

dedi.Gözlerini açmamak için kendisini sıkıyordu.Bir kuş olana dek açmayacaktı gözlerini sanki.Bazense kuşlardan nefret ederdi ve onlara taşlar atardı.Ama şu anda bir kuş olup tüm sıkıntılardan uzak durmak ve uçmaktan başka hiç bir şey istemiyordu.
Magnus Arthur Johnson
Aritmansi Profesörü
Aritmansi Profesörü
Magnus Arthur Johnson

Erkek Mesaj Sayısı : 81
Savaş Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
Aile : .::|JOHNSON|::.
Rp Sevgilisi : Nicole Yoko Hytorent

Character sheet
Büyü Gücü:
ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Left_bar_bleue80/100ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Empty_bar_bleue  (80/100)
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥°   ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 5:12 pm

Magnus şatodan çıkmış, ilerliyordu ki yol kenarındaki çiçekleri farketti. Ayrıca garip bir şekilde rüzgar, sıcak esiyordu. Oysa şatodayken dışarısının berbat olduğunu düşünüyordu. Pelerinini çıkarmış ilerliyordu, havanın güzelliğini anlaması birkaç saniye sürdü. Nicole göl kıyısında uzanmış, gökyüzünü seyrediyordu.

Yüzündeki somurtkan hava birden geçti. Şimdi eski tozlu pelerinin aldığı için pişman olmuştu. Nicole'e yakışıklı görünmek istiyordu.

O anda aklına gelen bir şarkıyı mırıldanmaya başladı. Nicole'e yaklaştıkça sesini artırıyordu:

"Never knew I could feel like this
Like I've never seen the sky before
Want to vanish inside your kiss
Everyday I love you more and more
Listen to my heart, can you hear it sings
Telling me to give you everything
Seasons may change winter to spring
But I love you until the end of time

Come what may, come what may
I will love you until my dying day"

Samara Yoko Dark
Samara Yoko Dark

Character sheet
Büyü Gücü:
ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Left_bar_bleue90/100ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Empty_bar_bleue  (90/100)
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥°   ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 5:19 pm

Nicole gözlerini güzel bir şarkıyla açtı ve hemen yattığı yerden kalktı.Korkmuştu ama yine de tedirginliğini belli etmeden arkasına baktı.

-Aaa..Sen miydin Magnus.Gerçektende korktum...

dedi.Sonra Magnus'u baştan aşağı süzmeye başladı.Gerçekten çok ama çok çekici görünüyordu.Sonra döndü ve kendisine baktı minik bir gülümseme atıp Magnus'a döndü ve

-Err..Ayakta kaldın.Geçsene...

dedi oturduğu yeri göstererek.Magnus hızlıca Nicole'nin yanına oturdu ve gülümsedi.Nicole bu gülümsemeye karşın ne yapacağını bilemedi.Gözlerini Magnus'a çevirip

-Nerelerdeydin?Ne zamandır göremedim seni...

dedi şaşkınca.
Magnus Arthur Johnson
Aritmansi Profesörü
Aritmansi Profesörü
Magnus Arthur Johnson

Erkek Mesaj Sayısı : 81
Savaş Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
Aile : .::|JOHNSON|::.
Rp Sevgilisi : Nicole Yoko Hytorent

Character sheet
Büyü Gücü:
ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Left_bar_bleue80/100ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Empty_bar_bleue  (80/100)
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥°   ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 5:29 pm

Nicole'ün teklifiyle şaşıran Magnus kekeleyerek cevap verdi:

"Şatodaydım. Havanın çok kötü olduğunu zannedip hiç dışarı çıkmadım."

Magnus çimenlerin arasındaki çiçeklerden bir papatya koparıp onunla oynamaya başladı.

"Zaten biraz hastaydım. Hava değişikliği bana yaramıyor."

Papatyanın yapraklarını koparıp fal yaparak aptalca bir uğraş edinmişti. Dönüp Nicole'e baktığında onun gözlerini gördü. Gerçekten güzeldi; hatta bir an kendini o gözlerin içinde kaybolmuş hissetti.
"Zaten sabahtan beri şatoda kimseye rastlamadım. Bazıları var ki etrafı neşelendirip canlılık katıyor."

Magnus bunları söylediğine inanamıyordu. Hemen konuyu değiştirip:

"Eee.. Sen nerelerdeydin? seni de hiç görmedim."

Magnus gerçekten utangaç biriydi. Sorduğu sorunun cevabını beklemeden ayağa kalkıp:

"Özür dilerim, şatoya dönmem gerekiyor. Sayılar beni bekler, anlarsın ya!"
Samara Yoko Dark
Samara Yoko Dark

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥°   ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥° Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 5:59 pm

-Şatodaydım. Havanın çok kötü olduğunu zannedip hiç dışarı çıkmadım.Zaten sabahtan beri şatoda kimseye rastlamadım. Bazıları var ki etrafı neşelendirip canlılık katıyor.Eee.. Sen nerelerdeydin? seni de hiç görmedim.

dedi.Nicole tam ağzını açmıştı ki Magnus aceleyle ayağa kalktı.

-Özür dilerim, şatoya dönmem gerekiyor. Sayılar beni bekler, anlarsın ya!.

dedi.Nicole El sallayarak dudağını büzdü.Gitmesine üzülmüştü
.

ღ.♥.Sıcak Esintiღ°♥°
1 sayfadaki 1 sayfası