-Hogwarts-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-Hogwarts-

Hogwarts'ın gizemli kapıları ardındaki sihirli dünyaya hoşgeldiniz...

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir dost ateşi...

3 posters
YazarMesaj
Samara Yoko Dark
Eski Yazılar Profesörü&Dükkan Sahibi
Samara Yoko Dark

Kadın Mesaj Sayısı : 636
Savaş Tarafı : º°ºDeath Eatersº°º
Aile : Hytorent
Rp Sevgilisi : ♥ Magnus Arthur Johnson ♥

Character sheet
Büyü Gücü:
Bir dost ateşi... Left_bar_bleue90/100Bir dost ateşi... Empty_bar_bleue  (90/100)
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 4:34 pm

Nicole okulun açılmasını büyük bir heyecanla bekliyordu.Ama öğrencilerin az oluşu yüzünden okul biraz geç açılacaktı.

"Umarım okul dolup taşar"

umutlarıyla yasak ormanın derinliklerine doğru yürümeye başladı.Ağaçların bile korkunç göründüğü bu ormanda kendisine karşı korkutucu olan hiç bir şeye renk vermedi ve yoluna devam etti.Her attığı adımda arkasından biri onu izliyormuş gibi geliyordu.

"John,kardeşim!"

dedi ve aniden arkadasına döndü.Arkasındaki kardeşi John değildi ama hogwarts'da sık rastladığı bir yetişkindi.Hafif bir gülümsemeyle

"Merhaba,ben Nicole Yoko.Seni eskilerden tanır gibiyim.Suratın ve gülüşn hiç yabancı gelmiyor"

dedi kıza.Kızın adını azda olsa hatırlayabiliyordu.

"Adın...Errr..Av..Avril'dı değil mi?"

dedi heyecanla.Sonra kıza elini uzatıp

"Memnun oldum Avril"

dedi.
Avril Lavinge
Kehanet Profesörü&Dükkan Sahibi
Avril Lavinge

Kadın Mesaj Sayısı : 30
Savaş Tarafı : Tarafsız...
Aile : yok
Rp Sevgilisi : yok

Character sheet
Büyü Gücü:
Bir dost ateşi... Left_bar_bleue100/80Bir dost ateşi... Empty_bar_bleue  (100/80)
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 4:39 pm

Avril birden irkilerek arkasını döndü ismini hatırlayan bu bayanı kesinlikle tanımadığına ama gördüğüne emindi ne yapacağını bilemedi ona uzanan eli tutarak mırıldanarak

''Bende memnun oldum ama sizi çıkaramadım önceden tanışıyormuduk'' dedi.

Bu sözleri söylerkenn sözcük haznesinden seçer gibiydi ilk defa bu kadar resmi konuşmuştu sonra biraz düşünmeye başladı.Sanki eski yazılar sınıfının önünde görmüştü bu bayanı çekinerek

''Eski yazılar profesörümüsünüz acaba'' dedi.
Samara Yoko Dark
Samara Yoko Dark

Character sheet
Büyü Gücü:
Bir dost ateşi... Left_bar_bleue90/100Bir dost ateşi... Empty_bar_bleue  (90/100)
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 4:44 pm

Avril

''Bende memnun oldum ama sizi çıkaramadım önceden tanışıyormuduk''

dedi.Sonra Nicole'e biraz bakıp

''Eski yazılar profesörümüsünüz acaba''

diye sordu.Nicole başını sallayarak

"Evet,eski yazılar profesörüyüm.Seni daha önce hogwarts'ta çok görmüştüm Avril.Ama tanışmaya fırsat olmadı"

dedi minik bir gülümsemeyle.Sonra alt dudağını ısırarak

"Sanırım sende Kehanet profesörüsün.Değil mi?"

dedi çekingenlikle.
Avril Lavinge
Avril Lavinge

Character sheet
Büyü Gücü:
Bir dost ateşi... Left_bar_bleue100/80Bir dost ateşi... Empty_bar_bleue  (100/80)
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 5:13 pm

Avril gülümseyerek

''Evet kehanet profesörüyüm'' dedi.

Sonra biraz etrafına bakındı yasak ormanın içindeydiler ama bu avrili korkutmuyordu ilerlerden bir uluma sesi duydu ve hemen cüppesinin içindeki asayı kavradı bu sesi bir daha duymasa bile ürktüğü için asasıını elinde sallamaya başladı.Bir ara Nicoleyi süzdü ama sonra hemen kafasını başka yere çevirdi.
Samara Yoko Dark
Samara Yoko Dark

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 5:19 pm

Avril ve Nicole ormanda sinsi adımlar atarkan gerçekten korkuyorlardı.Avril hemen elini cüpbesinin cebine attı ve asasını kavradı.Nicole'de hemen asasını çıkarıp

"Merak etme,en kötüsü kayboluruz o kadar."

dedi dudağını ısırarak.Sonra ilerden bir uğultu duydular ve ufak bir çığlık attılar.Sonra birbirlerine iyice sarılıp yutkundular.
Avril Lavinge
Avril Lavinge

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 5:24 pm

Avril asasını dahada sıkı tutarak

''Büyük ihtimalle at adamlardır.... Yani birşey olmaz ama işimizi şansa bırakmayalım en iyisi yönümüzü değiştirelim'' dedi.

Sonra Nicolenin kolundan tutu ve yürümeye başladılar.Ulumalar gitgide uzaklaşıyordu buda avril ile nicoleyi azda olsa rahatlattı.
Samara Yoko Dark
Samara Yoko Dark

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 5:27 pm

Avril asasını sıkarak

''Büyük ihtimalle at adamlardır.... Yani birşey olmaz ama işimizi şansa bırakmayalım en iyisi yönümüzü değiştirelim''

dedi.Nicole derin bir nefes aldı ve sonra hızlıca verdi.Avril Nicole'yi kolundan tutarak farklı bir yola saptılar.Sesler git gide uzaklaşıyordu.Nicole'un içi rahatlamıştı ve

"Ohh...Tanrıya şükür"

dedi.Uzun bir iç çekerek Avril'a

"Bana biraz kendinden bahsetsene Avril."

dedi ve küçük bir gülümseme koydu.
Avril Lavinge
Avril Lavinge

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 5:34 pm

Avril iyice rahatlamıştı ve anlatmaya başladı

''Aslında bahsedicek fazla birşey yok.....Benim tek hayalim Biçim değirme profesörü yada bir seherbaz olmaktı biliyormusun. bunları çok ama çok istiyordum öğrencilik yıllarımda çok çalışkandım Syb lerimin hepsi Olağanüstüydü diğer sınavlarımında öyle ama olmadı bu okula biçim değiştirme profesörü yada seherbaz olarak gelemedim benim ailemde nereden baksan 5-6 Tane sihirbakanı vardı bende buna ümitlendim ama oda olmadı ama şans kehanetdeymiş '' dedi

Bunları söylerken gözlerinden bir kaç yaş damlası parıldadı.Sonra Nicoleden ayrılarak ağaca dayandı.
Samara Yoko Dark
Samara Yoko Dark

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 5:38 pm

Avril'ın sözüne karşılık Nicole

"Seherbaz mı?Z.A.Y üyesi misin?"

dedi şaşkınlıkla.Sonra da Avril'ın dayandığı ağaca yönelip

"Beni sorarsan,ben hayatımda en çok istediğim Eski Yazılar profesörü olmaktı ve bunu gerçekleştirdim de.Seninde dediğin gibi benimde notların asla B den aşağı olmazdı ve çoğu kez yılın öğrencisi seçildim ve bir çok ödül aldım.Err..bir de Ölüm yiyen olmaktı tabii isteğim.Ama şu anki tek istediğim yeni bir hayat..."

dedi başını eğerek.
Avril Lavinge
Avril Lavinge

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 5:42 pm

Avril biran dona kaldı ne diyeceğini bilemedi ne yapacağınıda...Sonra kendini toparlayarak

''Ö...ölüm yiyennn mi '' dedi.

Asasını hızlaca kavradı ve

''Ben artık gggitsemm iyii ololucak galiba'' dedi.

Çok eskiden avrilin annesinin ve babasını ölüm nedeni ölüm yiyenlerdi ve avril 1 saatten beri bir ölümyiyenle sohbet ediyordu.Adımlarını hızlandırdı ve yürümeye devam etti.
Samara Yoko Dark
Samara Yoko Dark

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 5:44 pm

Nicole hızlıca Avril'ı kolundan tutup

"Avril sorun ne?Ölüm yiyenlerden neden kaçıyorsun,lütfen paylaş benimle.Ben sandığın gibi değilim"dedi.

AVril'ın korkunç suratı Nicole'yi ürkütmüştü.
Aslee Eva Davinchi
Tılsım Profesörü
Tılsım Profesörü
Aslee Eva Davinchi

Kadın Mesaj Sayısı : 37
Savaş Tarafı : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : HoŞlAnDıĞıM BiRİ VaR AmA......

Character sheet
Büyü Gücü:
Bir dost ateşi... Left_bar_bleue80/100Bir dost ateşi... Empty_bar_bleue  (80/100)
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 5:56 pm

Ashlee yasak ormana girdi..Okul açılmamıştı daha ama o müdürle birşey konuşmak için akşam saatlerinde cisimlenmişti yasak ormana. hızlı adımlarla yürümeye başladı nedense küçüklükten beri yasak ormandan hoşlanmıyordu..İlerde konuşma sesleri duydu.Ve bunların okula yeni gelen profesöler olduğunu anladı Ama yüzleri garipti sanki sanki kavga ediyorlar diye düşündü.Yanlarına gitsem mi diye düşündü.Ve hızlı adımlarla yanlarına gidip

Merhaba
dedi gülümseyerek yanlız güümsemesi bir anda silindi ikisininde yüzü çok kötüydü sanırım kavga ettiler diye düşündü ve sonra

Ssiz iyimsiniz
dedi meraklı ve ilgili bir tarafla ikisine bakarak
Samara Yoko Dark
Samara Yoko Dark

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 10:14 am

Nicole Avril'ı kovalarken ağaçların ardından güzel,zarif yüzlü bir kız belirdi.Utangaç bir şekilde yanlarına gelip

"Merhaba"

dedi ve gülümsedi.Nicole hiç bir şey demedi.Demek isterdi ama konu derindi.Kovaladığı bir Z.A.Ylı vardı çünkü.Ona bir şey yapmak istemiyordu.Sadece ona kendisini tanımlayacaktı.

"Avril!!Çabuk buraya gel"

dedi bağırarak.Çok sinirliydi,o koşuyordu Nicole yakalamaya çalışıyordu.Sonra koşmayı bırakıp kızın yanına gitti.Biraz soluklandı ve

"Kahretsin!!Lanet olası"

dedi.Sonra kızın

"Siz iyimisiniz?"

demesi üzerine irkildi ve kıza dönüp

"Biz daha yeni tanıştık.Ben ona Ö.Y olduğumu söyleyince hemen koşmaya başladı ve bana sinirlice baktı.Neden anlamıyorum.Ben onu zay olarakta bir dost kabul edebilirdim.Farklı görüşler benim için önemli değilki."

dedi.Sonra kıza tekrar bakıp

"Merhaba,ben Nicole.Senin adın ne?"

dedi kibarca.Sonrada elini uzattı.
Avril Lavinge
Avril Lavinge

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 4:12 pm

Avril gözyaşları içinde

''Kusura bakma sorun zay yada ölüm yiyenlik değil tabikide seninle dost olabiliriz sorun sorun... bunu sana söylemeye hazır değilim biz seninle dostuz ve hep öyle kalıcaz ama bunu sana söylemek için daha hazır değilim'' dedi.

Sonra göz yaşlarını sildi ve asasını cüppesinin içine koydu.
Samara Yoko Dark
Samara Yoko Dark

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 4:27 pm

Avril geri dönüp

''Kusura bakma sorun zay yada ölüm yiyenlik değil tabikide seninle dost olabiliriz sorun sorun... bunu sana söylemeye hazır değilim biz seninle dostuz ve hep öyle kalıcaz ama bunu sana söylemek için daha hazır değilim''

dedi göz yaşları içinde.Nicole çok şaşırmıştı ve hemen ağacın kenarına oturup

"Söyleyemediğin ne Avril?Bizi ayırmayacak ama birbirimize düşürecek,senin benden kaçmanı gerektirecek o aptal,lanet olası şey ne?"

dedi.Birden göz yaşlarına boğulmuştu.Kendisini ağlamamak için zor tutuyordu.
Avril Lavinge
Avril Lavinge

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 4:36 pm

Nicole göz yaşları içinde

Söyleyemediğin ne Avril?Bizi ayırmayacak ama birbirimize düşürecek,senin benden kaçmanı gerektirecek o aptal,lanet olası şey ne?"

Avril nicoleye bakarak anlatmaya başladı:

''Aslında ben tam olarak hatırlayamıyorum duyduklarımla kaldım.Eskiden annem ve babam zay başkanlarıydı bir savaş sırasında yaralandılar fakat ölmediler.Ben yeni doğmuştum bir gece ikitane siyah kukuleteli adam evimize geldi ve ''Avada Kedavra'' lanetiyle onları öldürdü.Bunlar benim gözlerimin önünde oldu ve 6 yıl hiç konuşamadım 6 yıl sonunda herşeyin farktındaydım ve tek dileğim ölüm yiyenlerle savaşmaktı bu okula gelme niyetim buydu bu olay bizi birbirimize düşürmüyücek ama sonuçta sende bir ölüm yiyensin iyi yada kötü ne farkedet sonuçta ölümyiyensin..''

Avril son sözlerini sesini kısarak söyledi artık ağlıyordu.
Samara Yoko Dark
Samara Yoko Dark

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 4:39 pm

[b]Avril

''Aslında ben tam olarak hatırlayamıyorum duyduklarımla kaldım.Eskiden annem ve babam zay başkanlarıydı bir savaş sırasında yaralandılar fakat ölmediler.Ben yeni doğmuştum bir gece ikitane siyah kukuleteli adam evimize geldi ve ''Avada Kedavra'' lanetiyle onları öldürdü.Bunlar benim gözlerimin önünde oldu ve 6 yıl hiç konuşamadım 6 yıl sonunda herşeyin farktındaydım ve tek dileğim ölüm yiyenlerle savaşmaktı bu okula gelme niyetim buydu bu olay bizi birbirimize düşürmüyücek ama sonuçta sende bir ölüm yiyensin iyi yada kötü ne farkedet sonuçta ölümyiyensin..''

dediği anda Nicole kafasını kaldırdı.O bir ölümyiyendi evet,ve bundanda gurur duyuyordu.Avril'a bakıp

"Sana benimle savaşma ya da düşman olma demeyeceğim Avril.Ben ZAY üyelerine karşı bir düşmanlık hissetmiyorum içimde.Ama o savaş günü geldiğinde dostlarım bile ölecek"

dedi kısık bir sesle.Sonra burnundan soluyup asasını okşadı.Avril tedirginleşti ama onun yapmak istediği bir şey yoktu.Dostlarına asla zarar vermek istemezdi.[/b
]
Aslee Eva Davinchi
Tılsım Profesörü
Tılsım Profesörü
Aslee Eva Davinchi

Kadın Mesaj Sayısı : 37
Savaş Tarafı : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : HoŞlAnDıĞıM BiRİ VaR AmA......

Character sheet
Büyü Gücü:
Bir dost ateşi... Left_bar_bleue80/100Bir dost ateşi... Empty_bar_bleue  (80/100)
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 4:48 pm

Ashlee kızı süzerek onun dediklerini dinlemeye başladı..

Biz daha yeni tanıştık.Ben ona Ö.Y olduğumu söyleyince hemen koşmaya başladı ve bana sinirlice baktı.Neden anlamıyorum.Ben onu zay olarakta bir dost kabul edebilirdim.Farklı görüşler benim için önemli değilki."

Kız o kadar hızlı konuşuyordu ki onun dideiklerini anlamada zorlanıyordu..Aslında anlamıştı ölüm yiyen diye sanırım o diye düşündü ve sonra kızın adının Nicole olduğunu öğrendi gülümsemeye çalışarak

Merhaba bende Ashlee dedi.Biraz sustuktan sonra sağ tarafındaki kıza dönerek

Sen iyimisin Avrıl dedi merakla daha sonra Nicoleya dönerek

sanırım konuşmalarınıza istemedende duydum dedi üzgünce kızlara bakarak

Avril Lavinge
Avril Lavinge

Character sheet
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Bir dost ateşi... Empty
MesajKonu: Geri: Bir dost ateşi...   Bir dost ateşi... Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 2:02 pm

Avril biraz daha iyi olmuştu.Bir Aslee ye birde Nicoleye baktı sonra

''Ben iyiyim öyle kötümüşüm gibi bakmayın'' dedi.

Sonra oturduğu yerden kalktı.Ve bir kaç adım ileriye gitti sonra yine anlatmaya başladı

''Aslında bu yaşıma kadar hep bir ölüm yiyen görünce düşünmeden öldüreceğimi düşünmüştüm.Aslında senin ölümyiyen olduğunu duyuncada bunu düşündüm ama yapamadım.Korktum....Korktum çünkü senin gibi bir ölümyiyenle karşılaşacağımı hiç tahmin etmedim sen gerçektende iyi kalplisin '' dedi.

Sonra da Nicole ile Aslleein tam ortasındaki ağaça baktı.

Bir dost ateşi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dost Siteler